FC Army 3-8 Ethnikos Marga

Duminica, in deschiderea finalei Cupei Unirii, echipa noastra a intalnit formatia Fc Army intr-un meci contand pentru etapa X-a a Diviziei Galactice Bahlui II.

Inaintea intalnirii gazdele ocupau pozitia 14 in clasament, avand doar 1 victorie si 2 rezultate de egalitate in 14 meciuri cu un golaveraj negativ, -52.
Luand in considerare locurile din clasament, echipa noastra a pornit favorita in acest meci, lucru ce s-a concretizat  inca din primele 3 minute, in care am reusit sa modificam tabela de 3 ori.

Pe fondul relaxarii cauzate de golurile marcate rapot, Fc Army a redus din diferenta.
Rezultatul pauzei a fost stabilit de Medes Daniel, golgheterul competitiei, care a marcat din pasa lui Cosmin Zaicanu, 1-4.< ... Detalii... »

Categorie: Liga Sperantelor | Vizualizări: 261 | Adăugat de: ethnikosmarga | Data: 2020-01-20 | Comentarii (0)