Viitorul Iasi 4-3 Ethnikos Marga

Marti, 24/8/2021, echipa noastra a sustinut primul meci de pregatire a noului sezon competitional.

Cu un numar mare de jucatori noi in lotul echipei, Ethnikos Marga a aratat bine in meciul Viitorului.

Meciul s-a desfasurat in 3 reprize (doua de 20 min si o repriza suplimentara de 30 min), incheindu-se cu victoria Viitorul la limita.

Prima repriza i-a gasit pe baietii nostri in avantaj, 1-0, golul venind in ultimile minute ale reprizei dupa ce Scutaru Emanuel a combinat perfect cu Medes Claudiu, cel din urma impingand mingea in poarta goala.

La inceputul reprizei secunde vine si golul egalizator marcat norocos de oaspeti, mingea intrand in poarta deviata fiind de noul fundas al echipei, Alex Bejinariu.

Egalitatea pe tabela nu a tinut mult, Calin Constantin trimite cu capul

...

Detalii... »

Categorie: Meciuri Amicale | Vizualizări: 192 | Adăugat de: ethnikosmarga | Data: 2021-08-25 | Comentarii (0)