10:16:52
A II-a Infrangere consecutiva!

Instructorii Auto 2-1 Ethnikos Marga

Instructorii Auto ne-au furnizat a doua infrangere consecutiva dupa meciul impotriva campioanei SCC.
In prima repriza, meciul a fost unul echilibrat, cu un plus pentru instructori care au avut posesia mingii.
Putinele ocazii avute de echipe in prima parte a jocului au fost oprite fie de fundasi, fie de portari.
In partea secunda echipa noastra a intrat mai decisa in meci, reusind sa deschida scorul prin Medes Daniel.
In urma acestui gol, baietii nostri au continuat sa atace pentru a inscrie golul cu numarul doi, lucru taxat de jucatorii experimentati ai gazdelor, care au reusit sa egaleze in urma unui contra-atac finalizat de Alex Soroceanu.

La scorul de 1-1, cu cateva minute inainte de fluierul final, Instructorii au reusit sa mai inscrie o data dupa ce au recuperat o minge in terenul nostru, reusind sa pastreze toate cele 3 puncte puse in joc in acest meci.
Categorie: Liga Sperantelor | Vizualizări: 121 | Adăugat de: ethnikosmarga | Rating: 0.0/0